przemysł kolejowy

Obróbka metali

Firma P.W. BASIS Sp z o.o. od 26 lat jest producentem podzespołów, konstrukcji oraz komponentów dla przemysłu kolejowego i maszynowego ze stali węglowej, nierdzewnej i aluminium.

Celem spółki jest przede wszystkim zadowolenie klienta, które staramy się osiągnąć dzięki pracy nad doskonaleniem procesów produkcji i nadzoru.

Firma specjalizuje się w produkcji wysoko złożonych wyrobów, opartej na wykorzystaniu procesów cięcia, gięcia, obróbki skrawaniem na obrabiarkach CNC (centra frezarskie i tokarskie) oraz procesów specjalnych: spawania (posiadamy certyfikat zgodności z EN 15085-2 CL1, EN ISO 3834-2 wydany przez DVS ZERT Dusseldorf).

CNC

CNC - urządzenia sterowane numerycznie - to nasze główne narzędzie pracy przy obróbce metali.

Użyte technologie i nowoczesny park maszynowy gwarantują bardzo wysoką dokładność wykonanych detali oraz powtarzalność z zachowaniem norm jakościowych.

Kontrola jakości

Dział kontroli jakości stale monitoruje pracę obrabiarek i detali przez nie wykonywanych. 

Ciągła inspekcja pozwala wykryć błędy produkcyjne już na wczesnym etapie, co skutkuje wysoką kulturą pracy, efektywnością produkcji i maksymalnie niskim marginesem odchyleń od założonych norm produkcji.


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klm/ftp/basis/wp-content/plugins/ark-core/builder/elements/Gallery/class.ffElGallery.php on line 707
WARTO WIEDZIEĆ
8

Certyfikatów z całej Europy

12

Stanowisk z centrami obróbczymi CNC

33

Lat doświadczeń przy obróbce metali

61

Wykwalifikowanych pracowników